Dalyan Caretta Run 5K, 14 ve 21K Yarışı

29 Ekim 2016'da ilk kez 750'nin üzerinde katılımcıyla koşulan Dalyan Caretta Run, 4 yıldır en sevilen ve en çok konuşulan yol yarışlarından biri oldu. Dalyan Caretta Run bu yıl 27 Ekim'de dördüncü kez, 5K, 14 kilometre ve yarı maraton olmak üzere üç kategoride koşulacak. Yarış, Dalyan merkezinden başlayarak İztuzu Plajı Yolu'nda devam edecek ve tekrar Dalyan merkezinde sona erecek. Ekim ayında kızaran nar bahçeleri arasından geçerek Sulungur Gölü'ne ulaşan parkur, koşucularımıza görsel bir şölen yaşatacak. Kayıtlar için lütfen tıklayın.

Sporcu Kiti Teslimi

Sporcu kitleri, 26 Ekim Cumartesi itibariyle etkinlik alanında sporculara teslim edilecektir. Sporcu kitlerinin içerisinde, bir adet ter tutmayan koşu tişörtü, göğüs numarası ve RFID çip bulunacaktır. Organizasyon tarafından tüm koşuculara koşu bitiminde hatıra madalyası verilecektir.

Ödül Töreni

Ödül Töreni, yarış günü Dalyan Cumhuriyet Meydanı'nda yer alan etkinlik alanında saat 13:00'da yapılacaktır. Ödül kategorileri yaş gruplarına göre ayrılacaktır. Detaylı bilgi almak için Ödüller sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Program

Dopdolu etkinlik programımızı Program sayfamızda bulabilirsiniz.

Ulaşım

Dalyan, Dalaman Havalimanı'na yarım saatlik mesafededir. Havalimanından toplu taşıma ile gelmek isteyenlerin öncelikle Ortaca otogarına gelerek oradan Dalyan minibüslerine binmeleri gerekmektedir.

Dalyan'a gelirken kara yolu kullanmak isteyen koşucularımız için mesafeler aşağıdaki gibidir:

- Muğla - Dalyan arası mesafe yaklaşık 78 kilometredir ve araçla yaklaşık 1 saat 15 dakika kadar sürmektedir.
- İstanbul - Dalyan arası mesafe yaklaşık 825 kilometredir ve araçla yaklaşık 12 saat kadar sürmektedir.
- İzmir - Dalyan arası mesafe yaklaşık 295 kilometredir ve araçla yaklaşık 4 saat kadar sürmektedir.
- Ankara - Dalyan arası mesafe yaklaşık 673 kilometredir ve araçla yaklaşık 8 saat kadar sürmektedir. Detaylı bilgi için Ulaşım sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Konaklama

Dalyan'a gelen koşucularımıza organizasyon tarafından anlaşmalı otel paketleri sunulmaktadır. Konaklama Seçenekleri sayfamızdan size uygun paketleri inceleyebilirsiniz.