Dalyan Caretta Run hafta sonunda yemek yiyebileceğiniz, müzik dinleyerek hoşça vakit geçirebileceğiniz yerleri aşağıdaki listede sizin için derledik.

sky-lounge-dalyan

Sky Lounge Dalyan

Sky Lounge Dalyan'da, günün her saatinde Dalyan Kanalı'nın eşsiz manzarasının tadını çıkarabilir, akşam saatlerinde canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlenebilirsiniz.

dalyanhotelpalmyra.com/tr/sky-lounge/
0 532 308 84 73

Kategoriler: Kahvaltı, Kahve, Tatlı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği, Gece Eğlencesi
casa-nova-dalyan

Casa Nova Restaurant

Casa Nova Restaurant, Dalyan Kanalı ve Kaya Mezarları'nın manzarası eşliğinde Türk ve Dünya mutfaklarından seçkin bir menü sunmaktadır. Casa Nova'da eşsiz bir kahvaltı, taptaze deniz ürünleriyle yapılan yemekler, özel kokteyller ve daha fazlası sizleri bekliyor.

www.casanovadalyan.com/
0 252 284 50 57

Kategoriler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği
okyanus-restaurant

Okyanus Restaurant

Okyanus Restaurant'ta, Dalyan Kanalı kenarında günbatımı eşliğinde sakin bir akşam yemeği yiyebilir, sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

www.facebook.com/okyanusdalyan/
0 545 909 20 22

Kategoriler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği
cagri-pide-pizza

Çağrı Pide & Pizza

Dalyan Cumhuriyet Meydanı'nda yer alan Çağrı Pide & Pizza; lezzetli ev yemekleri, pizza, pide ve kebap çeşitleriyle Dalyan'ın en çok tercih edilen restoranları arasında yer almaktadır. Ayrıca hemen yanı başında yer alan Çağrı Balıkname'de balık ve diğer deniz ürünlerini deneyebilirsiniz.

0 252 284 34 27

Kategoriler: Öğle Yemeği, Akşam Yemeği
dalyan-bungalow-restaurant

Dalyan Bungalow Restaurant

Dalyan Kanalı'nın kenarında yer alan Dalyan Bungalow Restaurant'ta, müthiş manzara eşliğinde kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri sizi bekliyor. Dalyan merkezinden yaklaşık 20 dakikalık bir yürüyüşle ulaşabileceğiniz restoran ayrıca ücretsiz servis hizmeti de sunmaktadır. Dalyan Caretta Run'a özel kahvaltı ve akşam yemeği menü fiyatları aşağıdaki gibi sunulmuştur:

Serpme Kahvaltı (2 Kişilik): 60 TL
Akşam Yemeği Fix Menü 1 (8 çeşit meze, ara sıcaklar, salata, tavuk veya köfte, 20 cl rakı veya 35 cl şarap - 2 Kişilik): 260 TL
Akşam Yemeği Fix Menü 2 (8 çeşit meze, ara sıcaklar, salata, balık veya pirzola, 35 cl rakı veya 75 cl şarap - 2 Kişilik): 320 TL

dalyanbungalow.com/restoran/restoran-2/
0542 743 16 66

Kategoriler: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği