Gizlilik Politikası

  • Dalyan Caretta Run organizatörü Interval Events (bundan sonra kısaca organizatör olarak bahsedilecektir), kullanıcıların www.dalyancarettarun.com adresi üzerinden koşu kaydında girdikleri bilgileri, işbu Gizlilik Politikası’nda yer alan maddelerin çizdiği sınırların haricinde, hiçbir şekilde 3. partilerle paylaşmamayı taahhüt eder.
  • Kişisel bilgilere konu olan bilgiler; TC Kimlik Numarası, ad soyad, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermektedir.
  • Organizatör, sadece Dalyan Caretta Run organizasyonunu ilgilendirecek çalışmaları kapsayacak şekilde, kullanıcıların girmiş olduğu kişisel bilgileri kendi bünyesinde profilleme, istatistiksel çalışmalar, reklam, tanıtım, pazarlama ve sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabilecek ve sadece çalışmaların yapılması amacıyla kullanıcıların bilgisi ve izni dahilinde 3.kişiler ile paylaşabilecektir.
  • Organizatör, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Organizatörün gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın web sitesine ve sistemine yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, organizatörün herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
  • Organizatör, kullanıcılara ve kullanıcıların Web sitesinin kullanımına dair bilgileri, çerez dosyaları vasıtasıyla elde edebilir. Ancak, kullanıcılar istedikleri takdirde çerez dosyalarını engelleyecek şekilde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.
  • Organizatör, gerekli gördüğü takdirde Gizlilik Politikası üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Her Kullanıcı, işbu web sitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.