Sıkça Sorulan Sorular

Dalyan Caretta Run Nerede ve Ne Zaman Yapılacak?

Dalyan Caretta Run 27 Ekim 2019 tarihlerinde Muğla - Dalyan'da gerçekleşecektir.

Koşuya Nasıl Kayıt Olacağım?

dalyancarettarun.com üzerindeki Kayıt sayfamızdan koşumuza kayıt olabilirsiniz. Kayıt ödemeleri Kredi Kartı ile yapılabilmektedir.

Kayıt Ücretleri Ne Kadar?

Kayıt ücretimiz aşağıdaki gibi belirlenmiştir;

  • 31 Temmuz 2019 tarihine kadar 95 TL,
  • 1 Ağustos - 30 Eylül arası 115 TL,
  • 1 Ekim itibariyle 135 TL

Kayıt için Son Tarih Ne Zaman? 

Kayıtlar için son gün 24 Ekim'dir. 25 Ekim itibarıyla kayıt kabul edilmeyecektir.

Sporcu Kitlerini Nasıl Teslim Alacağım?

Sporcu kitleri 25-26 Ekim tarihlerinde Dalyan meydanında kurulacak etkinlik alanında dağıtılacaktır. Kitlerin içinde koşu tişörtü, göğüs numarası ve RFID çip bulunacaktır. Kit dağıtımları  25 Ekim günü 14:00 - 19:00, 26 Ekim günü 10:00 - 21:00 saatleri arasında yapılacaktır.

Dalyan Caretta Run Programında Neler Var?

Organizasyon dört güne yayılacak, koşucuların koşunun yanında, Dalyan'ın doğal güzelliklerinden ve aktivite çeşitliliğinden faydalanabileceği etkinlikler barındıracaktır. Daha detaylı bilgi için Program sayfamızı ziyaret edin.

Koşu Parkuru Nasıl?

Koşu parkuru Dalyan merkezden başlayacak ve İztuzu Yolu üzerinde nar ve narenciye bahçelerinin arasında asfalt bir yolda devam edecektir. Parkur hakkında daha detaylı bilgi için Parkur sayfamızı ziyaret edin.

Ödül Kategorileri ve Ödüller Nasıl Olacak?

Ödüller genel klasman ve yaş kategorilerinde dağıtılacaktır. Genel klasmanda dereceye girenler yaş kategorilerinde tekrar dereceye giremeyeceklerdir.Detaylı bilgi için Ödüller sayfamıza göz atabilirsiniz.

Konaklama İmkanları Nelerdir?

Koşucularımız için anlaşmalı otellerde uygun fiyatlarla konaklama imkanı sunulmuştur. Detaylı bilgi için Konaklama sayfamıza göz atabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin Ne Yapmalıyım?

Daha fazla bilgi için bize info@dalyancarettarun.com adresinden ya da Instagram ve Facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sorularınıza en kısa sürede dönüş yapacağız.