Sıkça Sorulan Sorular

Dalyan Caretta Run Nerede ve Ne Zaman Yapılacak?

Dalyan Caretta Run 31 Ekim 2020 tarihinde Muğla - Dalyan'da gerçekleşecektir.

Kayıtlar Ne Zaman Açılacak?

COVID-19 salgını ile ilgili Türkiye Atletizm Federasyonu ve diğer resmi makamların kararlarını yakından takip etmekteyiz. Uygun şartların sağlanmasından sonra kayıtlarımız açılacaktır. Yarışla ilgili gelişmeler için web sitemiz, Instagram ve Facebook sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bilgi alabilirsiniz.

Sporcu Kitlerini Nasıl Teslim Alacağım?

Sporcu kitleri 30-31 Ekim tarihlerinde Dalyan meydanında kurulacak etkinlik alanında dağıtılacaktır. Kitlerin içinde koşu tişörtü, göğüs numarası ve RFID çip bulunacaktır. Detaylı bilgi ayrıca duyurulacaktır.

Dalyan Caretta Run Programında Neler Var?

Organizasyon dört güne yayılacak, koşucuların koşunun yanında, Dalyan'ın doğal güzelliklerinden ve aktivite çeşitliliğinden faydalanabileceği etkinlikler barındıracaktır. Detaylı bilgi ayrıca duyurulacaktır.

Koşu Parkuru Nasıl?

Koşu parkuru Dalyan merkezden başlayacak ve İztuzu Yolu üzerinde nar ve narenciye bahçelerinin arasında asfalt bir yolda devam edecektir. Parkur hakkında daha detaylı bilgi için Parkur sayfamızı ziyaret edin.

Ödül Kategorileri ve Ödüller Nasıl Olacak?

Ödüller genel klasman ve yaş kategorilerinde dağıtılacaktır. Genel klasmanda dereceye girenler yaş kategorilerinde tekrar dereceye giremeyeceklerdir. Detaylı bilgi ayrıca duyurulacaktır.

Konaklama İmkanları Nelerdir?

Koşucularımız için anlaşmalı otellerde uygun fiyatlarla konaklama imkanı sunulacaktır.

Daha Fazla Bilgi İçin Ne Yapmalıyım?

Daha fazla bilgi için bize info@dalyancarettarun.com adresinden ya da Instagram ve Facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sorularınıza en kısa sürede dönüş yapacağız.