Dalyan’a en yakın havalimanı olan Dalaman Havalimanı, Dalyan’a 30 km. mesafededir. Eğer Dalaman Havalimanı’ndan Dalyan’a ulaşmak istiyorsanız; Havaş ya da Muttaş’ın Marmaris yönüne giden araçlarıyla önce Ortaca’ya, oradan minibüsler ile Dalyan’a gelebilirsiniz. Ya da sizi havalimanından alarak Dalyan’daki otelinize bırakacak transfer hizmeti ayarlayabilirsiniz.

DALYAN CARETTA RUN ÖZEL TRANSFER

Kaunos Tours aracılığıyla Dalyan Caretta Run’a özel fiyatlarla Dalaman Havalimanı – Dalyan arasına transfer ayarlayabilirsiniz. Dalyan Caretta Run’a özel fiyatlar aşağıdaki gibidir:

  • 1 – 5 Kişi: 120 TL (Toplam)
  • 6 – 14 Kişi: 170 TL (Toplam)

Kaunos Tours İletişim (7/24):
0 533 956 02 00

 

Karayolu ile ulaşım sağlacaksanız, İstanbul’dan özel araçlarla yol yaklaşık 9 saat sürerken, otobüs firmaları ile yaklaşık 13 saatte Dalyan’a ulaşabilirsiniz. Bunun için önce Ortaca’ya gelmeli, oradan kalkan minibüsler ile 15 dk. uzaklıktaki Dalyan’a ulaşmalısınız. İzmir ve Antalya’dan ise karayolu ile Dalyan’a yaklaşık 3,5 saatte ulaşılabilmektedir.

dcr_turna-01TURNA.COM İNDİRİM KAMPANYASI

Yılın beklenen yarışı Dalyan Caretta Run’a hava yolu ile ulaşım Turna.com ile daha kolay. Doğa ve sporseverin destekçisi Turna.com yarışa kaydolan bütün sporculara Türkiye’nin herhangi bir noktasından yapılacak uçuşlarda %20 indirim imkanı sunuyor.

İndirim kuponundan nasıl yararlanabilirim?

Kampanya 25.10.2018 – 01.11.2018 tarihleri arasında Dalyan Caretta Run etkinliğinin organizatörü tarafından katılımcılarına dağıtılacak kampanya kodları ile Turna.com’dan alınacak olan tek yön gidiş, tek yön dönüş ya da gidiş-dönüş uçak biletleri için geçerlidir.

Kupon kodları, Türkiye’nin herhangi bir havalimanından Dalaman Havalimanı veya Bodrum Havalimanı’na gidiş; ve bu iki havalimanından Türkiye’nin herhangi bir havalimanına dönüş uçak biletleri için geçerlidir. Bu iki havalimanına iniş 25.10.2018 – 28.10.2018 tarihleri arasında; bu iki havalimanından kalkış 28.10.2018 – 01.09.2018 tarihleri arasında olmalıdır.

Kampanyadan faydalanabilmek için Dalyan Caretta Run etkinliğine kayıt olunarak fırsat kodu alınabilir. Fırsat kodu, Turna.com üzerindeki https://www.turna.com/kampanyalar/caretta-run sayfasında özel tanımlanmış alana girilerek kampanyadan yararlanılır.

Kampanya dahilinde Dalyan Caretta Run katılımcılarına Turna.com’dan alınacak uçak biletlerinde %20 indirim sağlanır. Bir kupon ile, gidiş-dönüş uçak biletlerinin hizmet bedeli hariç toplam bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır.

Bu indirim kodu, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez. Bir kod, Turna.com’da sadece bir satın alma işleminde kullanılabilir. Şifreler tek kullanımlıktır. Alıcı, şifre kullandığı alışverişinde iptal veya iade yaptığı durumlarda indirim tutarı hesabına tekrar yüklenmez. Bir kupon ile uygulanacak indirim tutarı çift yön için 200 TL’den, tek yön için 100 TL’den fazla olamaz.

İndirim kuponuyla satın alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, hava yolu şirketinin verdiği iade tutarı, indirim tutarından az veya eşit ise müşteriye iade yapılmayacaktır. Alınan biletlerde değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmayacak, hava yolu şirketinin değişiklik ücreti ve değişiklik hizmet bedeli müşteriden tahsil edilecektir. Kampanya, 1300 adet indirim kuponu için geçerlidir.

Turna.com kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.