Dalyan’a en yakın havalimanı olan Dalaman Havalimanı, Dalyan’a 30 km. mesafededir. Eğer Dalaman Havalimanı’ndan Dalyan’a ulaşmak istiyorsanız; Havaş ya da Muttaş’ın Marmaris yönüne giden araçlarıyla önce Ortaca’ya, oradan minibüsler ile Dalyan’a gelebilirsiniz. Ya da sizi havalimanından alarak Dalyan’daki otelinize bırakacak transfer hizmeti ayarlayabilirsiniz.

Karayolu ile ulaşım sağlacaksanız, İstanbul’dan özel araçlarla yol yaklaşık 9 saat sürerken, otobüs firmaları ile yaklaşık 13 saatte Dalyan’a ulaşabilirsiniz. Bunun için önce Ortaca’ya gelmeli, oradan kalkan minibüsler ile 15 dk. uzaklıktaki Dalyan’a ulaşmalısınız. İzmir ve Antalya’dan ise karayolu ile Dalyan’a yaklaşık 3,5 saatte ulaşılabilmektedir.

HAVALİMANI TRANSFERİ

Kaunos Tours işbirliğiyle Dalyan – Dalaman Havalimanı transferlerinizi Dalyan Caretta Run anlaşmalı fiyatlarıyla rezerve edebilirsiniz.

1-5 Kişilik Araç Ücreti 150tl
6-14 Kişilik Araç Ücreti 180 tl

Rezervasyon için:
Kaunos Tours
Web: www.kaunostours.com
E-posta: bookings@kaunostours.com
Telefon: 0 252 284 28 16, 0 533 956 02 00 (24 Saat İrtibat Hattı)
* Rezervasyon esnasında Dalyan Caretta Run özel fiyatıyla kayıt olmak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir.

TURNA.COM İNDİRİM KAMPANYASI

Yılın beklenen yarışı Dalyan Caretta Run’a hava yolu ile ulaşım Turna.com ile daha kolay. Doğa ve sporseverin destekçisi Turna.com yarışa kaydolan bütün sporculara Türkiye’nin herhangi bir noktasından yapılacak uçuşlarda %10 indirim imkanı sunuyor.

İndirim kuponundan nasıl yararlanabilirim?

Kampanya 24.10.2019 – 30.10.2019 tarihleri arasında Dalyan Caretta Run etkinliğinin organizatörü tarafından katılımcılarına dağıtılacak kampanya kodları ile Turna.com‘dan Dalaman Havalimanı veya Bodrum Havalimanı’na alınacak olan gidiş-dönüş uçak biletleri için geçerlidir.

Kampanyadan faydalanabilmek için Dalyan Caretta Run etkinliğine kayıt olunarak fırsat kodu alınabilir. Fırsat kodu, Turna.com üzerinde gidiş-dönüş bilet alınırken İndirim Kodu alanına girilerek kampanyadan yararlanılır.

Kampanya dahilinde Dalyan Caretta Run katılımcılarına Turna.com’dan alınacak uçak biletlerinde %10 indirim sağlanır. Bir kupon ile, gidiş-dönüş uçak biletlerinin hizmet bedeli hariç toplam bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. İndirim, tek yön uçuş biletlerinde geçerli değildir.

Bu indirim kodu, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez. Bir kod, Turna.com‘da sadece bir satın alma işleminde kullanılabilir. Şifreler tek kullanımlıktır. Alıcı, şifre kullandığı alışverişinde iptal veya iade yaptığı durumlarda indirim tutarı hesabına tekrar yüklenmez.

İndirim kuponuyla satın alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, hava yolu şirketinin verdiği iade tutarı, indirim tutarından az veya eşit ise müşteriye iade yapılmayacaktır. Alınan biletlerde değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmayacak, hava yolu şirketinin değişiklik ücreti ve değişiklik hizmet bedeli müşteriden tahsil edilecektir.

Turna.com kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.